| anonim_4396 a întrebat:

Sal`zz TP^^ am si eu o intrebare
in 2 saptamani termin clasa a 8a si nu stiu ce sa scriu prietenilor pe panglica plz ceva idei Funda + Vot; x; x

Răspuns Câştigător
| bianca9422 a răspuns:

Ce simti tu

peste ani si ani tie ti-ar placea sa vezi pe panglica ta niste mesaje inspirate de pe net?

gandeste-te la asta!

chiar daca va fi un mesaj scurt va fi din inima!
o sa iti lipseasca mult colegii tai sad

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Chiar daca as putea, nimic nu as schimba. Nimic din 8 ani de zile n`as schimba.

Stiti? Au fost cei mai frumosi ani, generala mi-a lasat un semn, niste prieteni si niste amintiri pastrate în sufletul meu.

Amintirile ramân indiferent de ce`ar urma.