| biencutza17 a întrebat:

Termin clasa a 8 și nu știu ce sa le scriu colegilor în album... Îmi puteți spune câteva idei? Dau funda :*

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Buna! M-am gandit la ceva de genul. "Pentru cei ce m-au inveselit dupa testele la matematica si care mi-au fost alaturi chiar si la orele de sport, pentru cei care au impartit acuarelele si care m-au ajutat sa fiu eu insami, pentru aceia scriu aceste randuri in care imi iau un sincer ramas bun."
Stiu ca pare un pic ciudat.Dar eu asa imi aduc aminte de colegii mei. Sper sa-ti placa.

| horansgang a răspuns:

Simplu! Le urezi şi tu, acolo, nişte gânduri bune, ce altceva? Le spui că le doreşti binele şi că le vei duce dorul etc., etc.