| Andre a întrebat:

Salk. sper ca ma puteti ajuta in legatura cu un baiat. adica imi place enorm de mult + ca suntem foarte bunii frieteni datorita relatiei intre parintii nostri ne cunostem de la 1 an de fapt de cand ne-am nascut tot timpul il petrecem impreuna chiar si acum la 12 -13 ani bine el e cu 1 an mai mare ca mine. as vrea sa vad daca ma place si sa fim impreuna dar nu stiu cum sa ii zic de obicei baietii fac primul pas si cred ca ma place.ma invita afara cu prietenele lui (amice) si prietenii lui si e minunat si de Revelion a fost superr mi-a spus ca sunt draguta si e ffff rusinoss foarteee... asa ca si eu sunt laafel ne potrivim de minune suntem facuti unul pentru celalat nu stiu ce sa fac mai ales ca in vara asta vine un vecin cu care sunt prietena de la 5 ani si el e superr dar yp il prefer pe primul asta nu inseamna ca nu pot sa vb cu cu celalalt dar as vrea sa fiu macar cu unu mai ales cu baiatul care vine vara asta nu e din localitatee si e mai greu... nu stiu ce sa fac niste sfaturi nu ar strica pentru cei cu experienta! MULTUMESC ANTICIPAT! Pooopik :*:*:*

2 răspunsuri:
| Andre explică:

Scuzati-ma am uitat sa precizez dar primul baiat a avut o prietena i-am spus ce cred eu si. dupa a realizat si el si dupa' s-a despartit de ea as vrea a fiu eu urmatoarea lui prietena adica nu stiu ce sa fa c... ma puteti ajuta? Astept raspunsuri! inca odata multumesc

| EllyCA a răspuns:

Luser!