| ReVeRs a întrebat:

Sall acum 2 zile mi-am pus pierce in limba acum normal s-a umflat dar simt o durere sub limba e normal?

Răspuns Câştigător
| LucianP a răspuns:

Da.prima saptamana e mai greu. dupa ce ti-ai pus pircingu` in cateva ore era normal sa inceapa sa ti se umfle. daca fumezi, ori renunti la pircing, ori la fumat pana se vindeca gaura.nu manca nimic ce contine sare sau otet o sa te usture limba.ce sa mai zic.eu am de 2 ani si am cam inceput sa ma plictisesc de el.ce zici sa l pastrez? happy

| ReVeRs explică (pentru LucianP):

Eu zic sa il pastrezi laughing mi se pare misto...da dupa ce o sa mi se desumfle o sa pot manca normal? pentru ca acum ma incurc cand mananclaughing

| LucianP a răspuns (pentru ReVeRs):

Nu te incurci din cauza ca e limba umflata, ci din cauza ca nu esti invatat cu el. dupa 1-2 saptamani o sa vezi ca in unele momente o sa uiti ca il aiwinking

| ReVeRs explică (pentru LucianP):

Aaa perfect da`mi id tau ca mai am cateva intrebarilaughing

| LucianP a răspuns (pentru ReVeRs):

Lucian_ssj --->e id u

5 răspunsuri:
| dinca42 a răspuns:

Eu fac tatuaje dau gauri etc...Si marea majoritate din clienti se plang de dureri in jurul pierceu-lui.
Dar e normala acea durere nu te speria iti trece! Maxim o saptamana tine