| BeatriceRamo a întrebat:

Sall! Acum vreo 2 ani parcathinking am vazut un film care mi-a placut foarte mult dar nu stiu cum se numestecrying va rog din tot sufletul sa ma ajutatilove struck... ce imi amintesc eu din fil este ca: o trupa de baietii face un turneu prin toata lumea si o fana de a lor o fata cam de 12-13 ani isi doreste foarte mult sa il vada pe solistul trupei cand ajunge trupa in orasul ei ea le spune parintilor si acestia nu o lasa si incearca sa se duca fara voia lor cu cea mai buna prietena chiar cu 2 zile inaintea concertului fata se trezeste dimineata in pat cu solistul indragit de ea cand il vede lesina dar isi revine isi suna cea mai buna prietena si ii povesteste si aceasta vine la ea parintii erau plecat aman2 ii face pe plac tipului fata se indragosteste de el si el de ea ...si imi mai amintesc cum arata tipul era inaltut avea parul facut tepi si avea o pereche de ochelari ...cam atat imi amintesc din filmstraight face va rog din suflet sa ma ajutaticrying

Multumesc mult:*!

Răspuns Câştigător
| ViolentDiva a răspuns:

Ma bucur k te-am putut ajutabig grin:X

5 răspunsuri:
| al3xa_6696 a răspuns:

Nu l`am vazut da ma facusi curiosa...pare misto din ce povestisi tu smug

| Georgiana95 a răspuns:

Filmul se numeste "Rapeste-mi inima", si a fost difuzat pe acasa tvbig grin
Din cate imi povestesti tu...thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The biggest fan-un vis implinitbig grin sigur asta ebig grin:X l`am vazut si eu :X e superb:X

| BeatriceRamo explică:

Nu este acelacrying da oricum mersi mult:*

| BeatriceRamo explică:

Ala elove struck iti multumesc mult:*:Xbig grin