| RukiTheGazette a întrebat:

Sall! sunt fana t.h. si vreau sa stiu daca solistul trupei (BILLlove struck)are prietena...
Din cate am vazut pe net am inteles ca nu are...
DECI, cine stie raspuns!
P. S. dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| Miky a răspuns:

Si eu sunt fana tokio hotel si bill kulitz nu are prietena de ceva vreme pentru ca nu are timp si el cauta dragostea adevarata nu numai o aventura si mai este si un tip sensibil si romantic a si pentru @alphastreet bill sigur nu e gaylaughing

5 răspunsuri:
| dragutza a răspuns:

De fapt nu el!
marilyn manson parca, nu bill kaulitz

| ILoveTokioHotel a răspuns:

Inca este in cautare de o Dream Girl.
Si...mai dau dreptate lui DeeaAdoraTokioHotelBillTomKaulitz.

| alphastreet a răspuns:

Din cate stiu bill e gay si si-a taiat si 2 coaste sa poata sug@ fara mijtourii

| RennaM a răspuns (pentru alphastreet):

Nu el ci Marilyn Manson si de fapt a fost din cauza unor probleme de sanatate dar nu multi stiu asta tongue deci nu comenta fara sa te informezi nu are sens!

| DeeaAdoraTokioHotelBillTomKaulitz a răspuns:

Marilyn Manson si.a scos 1 coasta si si.a scos 1 ochi...dar bill kaulitz nu e gay si nu are iubita! poti sa te uiti si tu pe www.starmania.ro!:D