| naoko a întrebat:

Sall, aia care se pricep bine la mess, stiti alea ca daca vrei sa scrii brb arata o imagine cu un cap de ala galben ca fuge si iasa praf, iar dupa ce dispare prafu scrie brb, are o prietena, ma rog, de unde pot sa iau alea free?
FUNDAA

1 răspuns:
| delya91 a răspuns:

Deoarece nu esti un user inregistrat pe Yahoo, dar ai cont facut la vrajeala, fara date reale, Yahoo nu-ti accepta astfel de "emoticoane" speciale spre folosire, indiferent de ce versiune YahooMessenger ai!
Cam asta e treaba!