| anonim_4396 a întrebat:

Sall all.Am auzit sa este un,, praf" pe care il pui in paharul cu bautura la fete si dupa acea FAC S3X cu tine ...cum se numeste,, praful" acela?

Răspuns Câştigător
| dia5 a răspuns:

Nu e praf, e afrodisiac si gasesti sub diferite forme la sex shop

3 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Este un praf dar rezultatele sunt surprinzatoaretongueUSCARIE! asa ca daca vrei sa risti incearca-l.

| carabinierr a răspuns:

Da ma acum mai now iti trebuie "praf" sa fwtzilaughing marsheshte ma ca ii prostesti si pe altilaughing

| Stalin_2493 a răspuns:

Foarte amuzanta intrebare, din cate stiu eu ori le droghezi si de acolo le manipulezilaughing ori le pui ecstasy care e tot un drog, da gandeste-te putin la consecinte happy Cauta pe net despre Ecstasy! Oricum ''praf de s3x'' sigur nu exista ca nu cred ca dupa ce bea paharul iti zice hai sa facem s3x laughing Bafta la gagici!