| AnOnImUl321123 a întrebat:

Sall TPU
E adevarat ca daca iei coarne de radasca si de pui in bautura unei fete (orice bautura ar fi) aceasta dupa nu stiu cat timp vrea sa faca dragoste cu tine? Cum prepari coarnele alea? Si unde se gasesc radastile alea? Plss spuneti-mi...
FUNDA

11 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

1. esti asa de obsedat ca nu ai facut sex in cat incerci viaranta babeasca.
2. Radasca (lucanus cervus) este protejata de lege, din cauza ca e pe cale de disparitie.
3. Coarnele de radasca poate fi si toxic.

| AnOnImUl321123 explică (pentru Miauti):

Am vrut doar sa stiu unde se gasesc, poate tu esti obsedat de sex disperatule!

| powergirl a răspuns:

Poate o fi da nu am auzit de asa ceva ca sa faci o fata sa se culce cu tine nu trebuie sa prepari licori magice... trebuie numai sa o vrajesti pana iti ajunge in pat asta depinde de cat papagal ai. in plus ai vrea sa se culce cu tine din vionta proprie sau fortata sau drogata? te vei simti mai bine ca vei sti ca nu o face pentru ca vrea ci numai pentru ca ai drogat-o? treaba ta nu ma bag da totusi ar trebui sa te gandesti la asta

| CristiIs a răspuns:

Dai frate dume, lasa metodele astea, omg. frate, ne ducem de rapa.

| Holiday a răspuns:

E legenda urbana.

| AnOnImUl321123 explică (pentru Holiday):

Totusi unde se gasesc? straight face

| Holiday a răspuns (pentru AnOnImUl321123):

Habitat: Populează pădurile bătrâne cu esenţe foioase, preferând în special pădurile de cvercinee, dar poate fi întâlnită şi în zonele de silvostepă şi stepă. Deseori adulţii zboară în grădini şi parcuri.

Cel putin la noi in tara a devenit foarte rara.

| danutzu96 a răspuns:

Nu incerca. Clestaru asta este foarte rar si nu sti ce efect adverse are...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam ca ajuta la lasarea de fumat acum nu stiu.
Cat despre locul unde le gasesti, la mine-n sat sunt peste tot. Inca nu au aparut anul asta, dar imi amintesc cand eram mai mic si vanam seara radasti si apoi le puneam sa se bata intre ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,este adevarat dar te sfatuiesc sa nu incerci asa ceva.Din coarne se prepara o pulbere, dar daca ai gresit doza, poti avea surprize neplacute.O seara buna.

| NameHarris a răspuns:

Da am auzit si eu asa ceva un prieten mi-a zis ca a incercat si a reusit dar nu prea credhappy se gasesc pe copaci mai exact pe Parhappy pai lasi sa se usuce bine si le sfermi si le pui in bauturahappy anunta-ma si pe mine daca reusestihappy