| oana_1897 a întrebat:

Sall allwinking Am si eu o rugaminte, lucrez in Microsoft Office 2003 si am nevoie sa-mi numerotez paginile, as dori primele pagini sa nu le numerotez iar a 4 a pagina sa o pot numerota cu 7. Stiu ca suna ciudat dar lucrez la o tema de licenta si asa sunt regulilesad mersi anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima pagina stiu ca se poate lasa fara numerotare, dar sa lasi primele 4 fara sa le numerotezi nu se poate, eu asa stiu, si poti incepe numerotarea de la ce numar doresti.