| GumitzaXD a întrebat:

Sall all. ce e asta? http://i.imgur.com/dEnWw.jpg cand intru pe mess...pe orice id...imi apare asta sau. daca dau click[gresit] adica nah sau daca. adica asa simplu in timp ce ma joc sau umblu pe net? help me please. tin sa mentin ca nu stau singuraa in casa :-s cred ca cineva din casa[var-miu vrea sa imi sparga parola sau altceva]deci help me

scuze categ

1 răspuns:
| littleangel97 a răspuns:

S-ar putea sa fie un virus ...care n-are legatura cu spartul parolei...mai bine incerci sa nu dai click p el sau s-ar putea sa-ti virusezi calcwinking