| RelaX1 a întrebat:

Sall all cine ma poate ajuta cu niste fise de lectura pentru urmatoarele lecturitongueasa Hasan, Dan capitan de plai, Hagi Tudose, Amintiri din copilarie, Ce-ti doresc eu ti-e dulce romanie, Doina de M. Eminescu cine ma ajuta macar si cu o fisa de lectura primeste funda; x

2 răspunsuri:
| andreuxxaa9095 a răspuns:

Comentariu? big grin.am eu la amintiri din copilarie, pasa hasan si la doina... andreuxxaa. 1995 uite id meu :* te ajut cu multa placere! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog sa ma ajutati:
cum gasesc "hagi tudose "rezumat