| anonim_4396 a întrebat:

SaLL aLL.
Cine poate sa imi afle si mie parola de la acest id:[silver. ak_usp@yahoo.com]
pentru ca cine va mi-a schimbat parola si nu ma mai pot loga sad

1 răspuns:
| Corinaa a răspuns:

Pai in primul rand mai stii intrebarile care le-ai ales prima data cand ti-ai facut id-ul? Dai jos la forget passward si faci pas cu pas cea ce iti cere asa vei afla parola. Daca nu merge poti sa incerci pas cu pas ce iti zice aici http://www.cosmosul.ro/internet/cum-poti-sparge-parole-de-mess.html nu stiu sigur daca merge acum o sa incerc si eu :)) dar sper sa ai bafta. Funda;;)?