| BuilD_3669 a întrebat:

SAlut. mi am schimbat parola de la mess si am tastat gresit si acum nu mai ma pot loga crying(((. daca ma poate ajuta cineva cm sa aflu parola sau sa raspund la niste intrebari. in afara de acelea dupa yahoo.com la uitatare paroal pentru ca nu mai tin minte am id de vreo 7 ani de zile si nu mai tin minte ce am scris acolo va rog mult daca pote cineva sa ma ajute dau ce vrea iel nu conteaza la id : chivu_corleo123

2 răspunsuri:
| andrutza1323 a răspuns:

Stai ceva nu e in regula,, cum sa nu o mai stii cand iti cere sa bagi parola noua de 2 ori tu chiar ai gresito de 2 ori? eu nu prea cred. Sigur faci asa ca sa te bage fete in lista

| andrutza1323 a răspuns:

Aa. scuze am inteles ca am tastat parola noa gresit. daca ai uitat-o incearco sa tio reaminteste sau poate ai sc pe ceva