| YqLmX a întrebat:

SAll all!
De 1 an practic un sport numit parkour! Problema ar fi ca nu am cu cine practica, prietenii mei nu mai practica si tin sa va spun ca cei care sunt din iasi si practica pk sa dea add:marius_k1d_cs poate lucram impreuna! Ms pentru intelegere! BYE

2 răspunsuri:
| StăpânulLuiIsusHristos a răspuns:

1. Practici de un an parkour/free running si nu stii ce e ala parkour.
2. Parkour/free running este o disciplina nu este un sport.
3. Sunt din iasi si lucrez la conditie fizica
4. Incepe de jos nu de sus
5. Practic singur sa nu ma deranjeze nimeni
6. Invat si ceva bboyng ma uit la tutoriale pe youtube in ziua de azi nu ai cu cine ca prietenul meu nu mai este in crew, s-a desfiintat

| StăpânulLuiIsusHristos a răspuns:

Parkour nu este un sport este o disciplina
www.traceurs.ro ia-o de aici
nu incerca back flip sau altele care vrei sa le faci decat daca ai 2 prieteni sa te tina de spate