| liviuu100 a întrebat:

:]. Practic un sport numit parkour, acum 1 an puteam face si 100 de flotari dar acum nu pot nici doua. Cum pot sa imi revin in forma? Dau funda ty; D

Răspuns Câştigător
| DanuTzCarbon a răspuns:

Pai cum se fac la unele sali de gimnastica: Faci vreo 5 -10 flotari cu cate 2 -3 repetati (inca 10) la vreo 5 minute apoi cand ai impresia ca poti face mai multe faci vreo 15-20 cu vreo 2 - 3 repetari. Am patit si eu treaba asta si m-am luat dupa fratemiu care mergea la sala si pentru mine a functionat.

Bafta!

4 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

O iei usor usor si in 2 luni iti intrii in forma initiala

Răspuns utilizator avertizat
| GabiStory a răspuns:

Pai fa din ce in ce mai multe si poate ajungi sa faci si 200 laughing

| Alin75 a răspuns:

Eu cred ca din cauza lenii tale. daca mai continuai sa mai faci corpul tau se obisnuia sa tot faca, dar acum ar fi bine ma mai exersezi in fiecare dimineata si seara. bafta!