| AdYtZu_5667 a întrebat:

Sall all mi-am facut server de metin cu hamachi... si cand vreau sa ma conectez cu navicat la common / gm list imi da o erroare crach,. ce ii ot face. mentionez ca a mers, Dau funda porimului raspuns

3 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Poate se lucreaza la joc si at e normal sa-ti dea erori

| JuStAdY a răspuns:

Sal sa stii ca am si eu mai putea ajuta cum sa seetz limba in joc caci imi apar doar semne as vrea sa schimb in romana engleza sau germana si cum as putea sa ii fac update si ca mei sa imi apara GM deasupra numelui?

| Paiata96 a răspuns (pentru JuStAdY):

Descarci un big_strilng.txt acel fisier este limba serverului clientul
e alta treaba dar uite postez un link cu big sringul meu care e jumate in romana si jumate in engleza, apropo pentru chestia de gm e posibil sa ai instant serveru stricat uite linkul
http://fisierulmeu.ro/50UYOZSLVTHX/big5-string-txt.html