| TropicalSun a întrebat:

Sall all.
Scz pentru categorie dar am mizat pe faptul ca aceasta categorie este cea mai populata si eu am nevoie de ajutor cat mai repede cu putinta.
Deci:
Cn are un cont gata facut sau sau poate sa-mi faca unul pe Metin2 gx, am rugamintea sa fie shamanka, nu conteaza lv, si sa nu aiba un nume sau o parola prea complicatawinking... daca ati putea sa-mi trimiteti numele si parola prin mesaj privat ar fi foarte bine:X

Si mersi:*

Răspuns Câştigător
| aLy_7407 a răspuns:

Hey. buna nu stiu daca e prea tarziu dar ti-am facut eu cont pe gx si o sa-ti dau pm... Primesc funda dp ce primestii si uh pm? big grin