| anonim_4396 a întrebat:

Sall all! Vi se pare normal la 13 ani sa am 1.53 inaltime? Sunt prea scunda? Multumesc! pup! Va rog daca se poate fara glume proaste. mersi

Răspuns Câştigător
| Larysa13 a răspuns:

Buna!
Si eu am 13 ai si am 1.55 ...Stai linistita o sa mai crestem pana la 17-18 ani.
Peste cativa ani o sa fim mult mai inalte asa ca nu ai de ce sa iti faci probleme.
De exemplu o prietena de-a mea are 15 ani si are 1.45 happy

6 răspunsuri:
| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Sincer! eu te cunosc si nu mi se pari deloc scunda! Stai linistita, esti foarte frumoasa!

| IuliaCx a răspuns:

Deci...fara suparare trebuie...blushing dar esti putin cam scunda dar nu'ti face griji, o sa cresti:*
funda?puppy dog eyes

| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Mie mi se pare normal. Pentru ca fiecare se dezvolta mai greu. Asteapta, fa exercitii si o sa cresti.winking

| StarDust_2887 a răspuns:

Nu-i nimic anormal. sunt n factori care determina inaltimea ta. mama de exemplu are 1.52.
oricum, probabil ca o sa mai cresti.

| FlorinFlorinF a răspuns:

Fiecare om are defectele luiwhistling nu te speria poti sa porti tocuritongue

| Nyghtshadow a răspuns:

E normal sa ai inaltimea asta. Gandeste-te ca mai ai cam 5 ani de crescut.