| FuNdITaPeNtRuMiNe a întrebat:

Sall all! voi credeti in fantome?

Răspuns Câştigător
| dizz5 a răspuns:

Da,pentru. ca sunt sunt sufletele care nu si-au gasit linistea sau demoni vineri pe discovery channel de la 10 sun fenomene paranormale sau haunted unde arata tot feluri de cazuri reale cu oameni la care ii sa intampla adevarat asta Funda pls sunt noua aici si nu am nici o funda te rog fundita!:X:X

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Eu credhappy

| DonCorleone a răspuns:

Nu cred in asa ceva
dar este o emisiune pe discovery "Fenomene stranii"
acolo arata despre spirite si fantome etc
poti sa te uiti in programul TV cand este difuzat

dar eu zic ca fantomele nu exista;-)

| MyChemicalRomance a răspuns:

Da...defapt cred in spirite si in chesti paranormale, nu stiu' daca chiar in fantome. tu crezi?

| Iris9908 a răspuns:

In fantome nu cred, dar cred in spirite.

| Sw33ty_9502 a răspuns:

Fantome nu spirite da.dar cele de la discovery sunt imbogatite ca sa fie mai infricosatoare.