| ioanamaria56 a întrebat:

Sall... Am o intrebare. Voi credeti in fantome?

Eu nu.

Voi?

13 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Nici eu big grin

| Ana a răspuns:

Nici eu nu cred

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Cred si am citit foarte mult si documentat despre asta, in existenta lumilor paralele. Ceea ce ar explica aceste aparitii, pe care stiinta insasi nu le contesta.

| andrei a răspuns:

Daca Dumnezeu exista se confirma si Raiul si daca Raiul exista inseamna ca exista si ceva care sa mearga acolo(suflete) daca exista suflete inseamna ca sunt si fantome:p

deci nu credwhistling

| unione a răspuns:

Eu am in casa, deci am depasit stadiul de a crede sau nu. m-am obisnuit in asemenea fel incat le ignor total

| ioanamaria56 explică:

Cum adica ai trait-o pe pielea ta?

| KidoPink a răspuns:

Da cred...Findca am traito pe pielea mea.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Fantomele nu exista, insa spiritele mortilor care umbla pe pamant exista am vazut si un documentar.O seara frumoasa sa ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu chiar! desi e posibil sa existe!

| Ioana_2144 a răspuns:

Nu

| Dariii a răspuns:

Nici eu.nu sunt adevaratehappy. sunt povesti create de ombig grin insa ma sperii cateodata de elehee hee

| GeoDibu a răspuns:

Ce stie omul pana acum este un sfer a sfertului a sfertului din ce este cu adevarat pe Pamant.happyDeci nu zic nici da, nici nu; P

| Deutz a răspuns:

Nu