| Einformatii a întrebat:

Sall! am de facut un referat la istorie despre viata politica inainte de primul razboi mondial si nu gasesc niciunde pe net, care ma poate ajuta cu vreun link ceva, dau funda, dar repede ca trebuie sa-l si invat pana maine!

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Einfornatii!
Poate te ajuta asta http://www.ereferat.org/....../4486.html
O seară cu zâmbet, spor la învățat și la mulți ani pentru 1 Iunie!

2 răspunsuri:
| abubusd a răspuns:

Citeste din carte; gasesti o groaza de informatii acolo; si daca sti engleza scrie pe youtube, st niste documentare fff interesante acolobig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sallam cinta manele...