| claudiu9 a întrebat:

Sall.am gta san andreas mod installer si nu pot sa instalez pe el toate modurile care le vreau, doar cele pentru masini. daca stie cineva un san andreas mod installer pe care sa imi mearga toate modurile va rog mult sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| Nervu a răspuns:

Salutare, o sa te ajut eu deoarece am experienta in tot ce tine de San Andreas sau SA:MP.Deci in primul rand SAMI (San Andreas Mod Installer) este pentru masini.Iti recomand sa folosesti Spark IMG Editor - Spark-ul este un program cu care poti instala texturi pentru arme/skinuri/masini/map etc.Tot ce trebuie sa faci ca sa poti instala cu el sunt urmatoarele lucruri:

1.Deschizi spark si te duci la File -> open.
2.Te duci in folderul cu GTA SA si intri la models apoi dai pe gta3.img.
3.Te duci unde ai modurile apoi le tragi in Spark si dai Save = Sunt gata instalate si te poti juca linistit.

Aici poti downloada Spark => http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=1503
Aici ai tutorial daca nu te descurci : http://www.youtube.com/watch?v=xLtzok1lflQ

Funda :)?

| claudiu9 explică (pentru Nervu):

Multumesc ca miai spus cum sa fac.acum imi merg toate modurile.da-mi te rog id-ul tau de messenger ca poate mai am nevoie de cv pentru San Andreas si te intreb pe tine. uite funda.

| Demonul202 a răspuns (pentru Nervu):

Man mersi si mie mi-a mers

5 răspunsuri:
| QWDEASD a răspuns:

Mie nu imi merge nu mi se mai incarca

| QWDEASD a răspuns:

Mie imi arata ca discul nu e original

| EuVali a răspuns:

Mie nu mia mers...cand intru in spark imi da eroare...crying