| Cristian3 a întrebat:

Sall.am parul foarte aspru, cce sa fac sa fie mai moale? p. s:sunt baiat!

Răspuns Câştigător
| Kyky a răspuns:

Si baietii pot folosi balsam de par. Poti incerca asta o perioada. Insa tine minte, incearca sa nu-l aplici pe scalp, doar pe varful firelor de par.

3 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Foloseşte un şampon pentru păr uscat şi balsam.

| AdelleG a răspuns:

Balsam de par big grin

| ionut9708 a răspuns:

Cand te speli pe cap,spala-te cu sampon dupa care iti pui intr-un vas otet nu pre mult acum putin,si pui apa peste otet, apa sa fie mai multa ca si otetul, si dupa spalarea cu sampon iti dai spuma de pe cap la o parte cu apa normala si dupa aia torni aia cu otet.