| claudiu_9632 a întrebat:

Sall. am si eu o curiozitate. e adevarat ca daca tragi la sala si se scurteaza penisul? (adica nu se scurteaza, se stopeaza[nu mai creste]). ma refer daca faci narutal, fara nici un fel de proteine sau chesti de alea. vot + funditawinking

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

NU este adevărat. Exercițiile fizice nu afectează cu nimic creșterea penisului. Atâta timp cât nu este vorba de proteine sau diferite medicamente care pot afecta potența sexuală (nu creșterea), nu este absolut nicio problemă.
Baftă!