| bleakk a întrebat:

Credeti ca fara proteine(ma refer la suplimente proteine) faci degeaba sala, sau?

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Depinde de mai multi factori dar in principiu, e adevarat, sala fara suplimente e cam degeaba.
Dar iti dai seama ca unul cu un genetic bun care are timp si bani sa manance bine isi poate dezvolta masa musculara si fara suplimente.

| Cosmin86 a răspuns (pentru greyhound):

Sincer, ma asteptam la mai mult din partea ta, stii bine ca alimentatia e mult mai importanta decat suplimentele.

Si ca doar din alimentatie ( daca mananci ce trebuie si in cantitati mari ) poti pune muschi ca lumea

5 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

SAU! Daca iei proteine, muschii cresc foarte repede, insa atunci cand te lasi de luat doza zilnica se desufla ca niste baloane care au fost mangaiate cu acul! big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ichnat):

Serios? se dezumfla ca niste baloane?

Esti doar un copil mic, care HABAR NU ARE despre ce vorbeste, nu?

Nu exista categoria "copii mici si redusi mintal" unde sa comentezi?

| Ichnat a răspuns (pentru Cosmin86):

Cred ca exista... Vrei sa comentezi tu acolo ca sa vad cum se face? happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ichnat):

Eu folosesc produse de genul de ANI DE ZILE si am avut pauze si de 4 ani (cand faceam facultate ) si ca sa vezi, MAGIE, nu m-am desumflat ca un balon

Inceteaza sa spui TAMPENII daca ai experienta ZERO in acest domeniu