| CevaNou a întrebat:

Sall! am si eu o mica mare problema! imi place de un baiat si o prietena de-a mea stie lucrul asta si a cam inceput sa se dea la el...sunt geloasa... dati-mi niste idei pentru ai ignora pentru a nu pune la suflet! fundita

Răspuns Câştigător
| Eileithy a răspuns:

Cred ca "prietena", e mult zis! Nu-ti poti impune sa ramai indiferenta la anumite lucruri, tot asa cum nu-ti poti impune sa nu-ti mai placa de acel tip. Acum depinde de tine. Ce alegi? Ai doua variante: sa renunti la el sau o ignori doar pe ea, timp in care joci cu cartile pe masa. Succes!

2 răspunsuri:
| Dmonik a răspuns:

Concentreaza-te pe invatat!

| QueenBEE_5954 a răspuns:

Idem dmonik! laughing