| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat si el stie asta dar ignora lucrul acesta si zice ca nu-i pasa.Va rog ajutati-ma ce safac?

8 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Nu ignora cred ca se joaca cu tine -Daca arati ca in poza trebuie sa fi tampit ca baiat sa te joci cu asa fata -dar depinde si de el.

| drogh a răspuns:

Se pare ca acest baiat e din cale afara de nesimtit. Prin ceea ce ti-a spus nu a facut decat sa te raneasca si sa-ti pierzi sperantele. Poate acestuia nu-i convine faptul ca, unei persoane ii place de el. Ori te straduiesti sa-i atragi mai mult atentia si sa ii iesi in cale de fiecare data, asa incat sa stie ca, sentimentele tale nu sunt o joaca dar incearca sa nu pari chiar o obsedata... sau straduieste-te sa il uiti, vorbeste cu altcineva ca sa-ti distraga gandul de la el si daca ai ambitie, sigur vei ajunge sa nu te mai intereseze.

| Victoria275 a răspuns:

Ignora-l si filtreaza cu alti baieti. Daca reactioneaza, inseamna ca te place, daca nu reactioneaza...inseamna ca:
1)trebuie sa treci la alt baiat
2)stie jocul pe care vrei sa il joci...si nu reactioneaza la ignor

| StrongManForYou a răspuns:

Cauta-ti altul, gen mee tongue

| Sophika a răspuns (pentru StrongManForYou):

Ha ha ha imi vine a ride >>>>>>>>

| Sophika a răspuns (pentru StrongManForYou):

Uneori priveste in parte mea si cind vede ca ma uit la el intoarce capul. Mai ales acum facem niste repetitii cu niste prieteni caci ne pregatim de un concert si ne vedem in fiecare zi. ce sa fac?

| StrongManForYou a răspuns (pentru Sophika):

De ce iti vine a rade...in primul rand nu cred ca ai place lui de tine si nu poti avea pe oricine iti propui tu, poate la randul lui si el place pe altceineva si nu vrea sa iti raspunda la semnale si mesajele venite din partea ta, te-ai intrebat asta vreodata?

| StrongManForYou a răspuns (pentru Sophika):

FA TU PRIMUL PAS SI O SA TE CONVINGI CA E ASA CUM AM SPUS EU :p ..........deci nu mai pierde timpul si hai sa ne cunoastem mai bine tongue