| girl199 a întrebat:

Sall! Am si eu o mica problem :In weekend mergem in excursie la Valce si nu stiu in ce sa ma imbrac sa ma machez sau ce ar trebui sa iau la mine {este prima oara cand merg la munte} ma puteti ajuta plizz dau funda! app Merg cu niste prietene si am 12 ani dar sunt foarte dezvoltata arat cam de vreo 14 ani. Cl mai bunb rasp funda

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci la munte nu la parada modei. Iti iei haine comode si nu cred ca ai nevoie de machiaj.