| razek98 a întrebat:

Sall am si eu o problema cu mess-ul. Cand vreau sa dau accept la cineva care mi-a bagat idu in lista i dau accept si nu mi-l arata online din contra mi-l baga la address book si nu imi apare online cine stie si ma poate ajutaaa plss dau funda + vot repedeee!

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema. Ai prea multe contacte atat in lista cat si in adress book. Pune-te sa stergi cele neesentiale (mai ales din adress book). Eu a trebuit sa sterg vreo 700 pana a icneput din nou sa mearga bine si sa salveze contactele noi.

| razek98 explică (pentru TheAce):

Pai faza e k e idu nou si nu am decat vreo 3-4 iduri...dar la celelalte care le-am dat accept mi lea bagat in adress booksad

1 răspuns: