| Alice180297 a întrebat:

Stie cineva de ce nu pot adauga id-uri noi in lista de mess? Spune " There was an error in the server while trying to add contact.Please try again ". Iar daca imi da cineva add si dau accept, mi-l baga automat in address book. Am sters tot de la address book, am reinstalat messengerul dar tot nu merge. Please help! puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Probabil ai un id nou sau ai adaugat prea multe persoane deodata. Problema se va remedia peste cateva zile, stai linistita.

| Alice180297 explică (pentru Ea12345):

Id-ul il am din 2007, nu am adaugat multe persoane de-odata. iar problema asta o am de vreo 2 saptamani laughing si eu am sperat ca se va remedia

| SorinELoo7 a răspuns (pentru Ea12345):

La mine si acum persista aceasta problema...