| michidutza a întrebat:

Sall am si eu un tel nokia 5200 pe albastru si cand vreau sa dau la music player imi arata ca se incarca si la final zice No Music Files Found de ce...
eu am muzica in card dar cred ca e vina music playerului cine ma ajuta ca rog frumos fac cinste cu 10 funda jurhappy
sall

Răspuns Câştigător
| Dianna_9215 a răspuns:

Buna... uite. nu zic ca nu este posibil sa fie din cauza playerului, insa sunt telefoane care nu accepta tot felul de carduri deci s-ar putea ca problema sa fie faptul ca telefonul nu iti citeste cardul, nu music playerul happy. Sper ca am fost de ajutor