| mateivali98 a întrebat:

Sall
Am si eu un telefon Lg gs 290 dar nu casesc accesorii pentru el(eu caut o husa de silicon mai ales)
Nu acept raspunsuri de genu cauta pe google etc
Sau fundita

Răspuns Câştigător
| OnutsaXD a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......tuit-.html
Uite aici o husa de silicon pentru telefonul tau.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe okazii si gasesti acolo sunt 45 roni ceva de genu gasesti husa din silicon mi-am cumparat eu sunt diferite culori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google

| eu_1018 a răspuns:

Cauta pe Google!

| Anamaria_Dancea_1995 a răspuns:

Buna. am eu accesorii pentru LG. am o pereche de casti, adaptor pentru mufa jack si un cablu de date ti le dau cu 25 de ron toate trei. Daca le vrei iti las numarul meu 0767222429 sunt din oradea