| Mario_Marius_1990 a întrebat:

Sall am un Acer aspire 5737z mi se incalzeste tare display-ul in rest nimic numai ala acollo jos unde scrie ACER se incalzeste pe o portiune e normal? va rog daca e cineva cu un raspuns plizz

1 răspuns:
| JusTPauL a răspuns:

Un var de al meu are un laptop exact modelul asta dar nu conteaza.
Faza cu incalzitul e perfect normal pentru ca laptopul e foate subtire si componentele sunt stramtorate d aceea se incalzeste mai multe portiuni din el, la tine ar putea fii procesorul sau placa video.
Uite aici te ajuta baiatu.
Downloadeaza programul speccy de aici http://www.filehippo.com/download_speccy
downloadul e p partea dreapta cu verde. Il instalezi si acolo iti va arata gradele la fiecare componenta din pc;)
Sa-mi zici daca nu te descruci, daca e totul ok, funda?:D