| razvan131997 a întrebat:

Salutare tuturor! Am un laptop Acer Aspire 5737z si dupa ce se se incalzeste, se inchide. Care credeti ca ar fi problema? Tin sa mentionez ca nu a fost curatat niciodata. Oare sa fie din cauza asta?

Răspuns Câştigător
| Sk1j4 a răspuns:

Da,aia e cauza.Se supra incalzeste si se opreste.E bine ca se opreste, e un fel de siguranta, se opreste, nu se topeste gen.Curata-l si vezi daca mai patesti, daca e la fel schimba si pasta, nu e scumpa.

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Am un laptop Acer Aspire 5737z si dupa ce se se incalzeste, se inchide...tu intrebi, tu raspunzi?

| razvan131997 explică (pentru K0sti):

Voaim sa aflu de ce se inchide. Am spus ca dupa ce se incalzeste se inchide. Nu am raspuns. Invata sa citesti.

| K0sti a răspuns (pentru razvan131997):

"dupa ce se incalzeste se inchide"... goguta, in citatul ala ai si problema si raspunsul!

| raMLesS a răspuns:

E de la procesor, se supraîncălzeşte, curăţă-l foarte bine, şi după schimbăi pasta termoconductoare.

| suffarstar a răspuns:

Si daca nu e asta problema, tot trebuie sa-l cureti si sa-i schimbi pasta. Asa ca fa-o si apoi vezi. Cel mai probabil e, intr-adevar, supraincalzirea.

| razvan131997 explică:

Am doar problema. Nu văd răspunsul. Dar dacă tu îl vezi, cred ca ai ceva probleme. Tu ești singurul care ai putut observa asta. În rest, nimeni.