| 4kxperia a întrebat:

Sall ba bajetii vreau sa-mi cumpar niste tigari, dar nu stiu de care! Vreau sa fie light sau ceva mai usoare ca sunt incepator big grin >:*
P.s: Spuneti-mi denumirea completa a tigariilor!

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Toate tigarile slim (subtiri) sunt slabute, in aceasta gama sunt tigarile Vogue, Glamour, Kent (cele subtiri sau Kent 1) etc
Daca ai vrea totusi tigari normale sunt de toate categoriile, de la cele mai slabe la cele mai tari.
Incearca Kent 1, sunt foarte slabe, contin 1% nicotina.
Kent 8 sunt cam cele mai preferate de fumatori.
Evita Marlboro - sunt foarte tari

Totusi, te sfatuiesc sa nu te apuci de fumat, o sa iti vina greu sa te lasi si o sa cheltui foarte multi bani.

3 răspunsuri:
| rebiik a răspuns:

Vogue!

| DiaconitaBianca a răspuns:

Glamour sau kent happy

| LILLYYY a răspuns:

Da tie asta tare iti trebuie, nu te-as sfatui sa incepi cu fumatul, de ce nu mergi mai bine la o sala de sport?