| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Cand vreau sa intru pe mail imi aparee :Internal communication error

. Please make sure that the Web address (URL) is correctly spelt and punctuated, then try reloading the page.
Make sure your Internet connection is active and check whether other applications that rely on the same connection are working. exact ca atunci cand nu este internet. C e pot face sa mearga

1 răspuns:
| asucme a răspuns:

Pai din mesajul de eroare pe care ti l-a scris pagina web, zice sa verifici daca ai tastat corect adresa (de ex mail.yahoo.com ) daca, ai conexiune la net, aparent ai. si mai exista varianta firewall sau browser care nu face legatura corect. Incearca sa intri pe mail de pe acelasi browser cu care te-ai logat pe contul TPU.ro si daca tot ai probleme, da un reply cu adresa pe care vreo s-o accesezi.