| any27alexia a întrebat:

Sall
care stie status triste de dragoste, status de indiferenta si dtd de gelozie plizz

1 răspuns:
| MaeRi a răspuns:

''Sa razi cand inima iti plange, sa lupti cand crezi ca nu mai poti invinge. sa ai curajul sa spui da, sa ai curajul sa spui nu si intotdeauna sa ai curajul sa fi tu''
''" Tu poti sa te-ndoiesti de soare,/ De focul ce scanteie-n stea,/ De legile nemuritoare,/ Dar nu si de iubirea mea… "
" Tu de vei iubi pe altul… eu nu pot sa te opresc dar te rog sa iti fie mila de cuvantul TE IUBESC! "
. Tristetea m-a cuprins si vreau sa plang … nu mai pot … te iubesc si te vreau inapoi …''
''nu-ti visa viata, traieste-ti visele.''
''Intr-o zi ma vei cauta in fiecare "ea"asta daca nu o faci deja''
''Eu traiesc, tu stai.Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti, si n-ai''