| anonim_4396 a întrebat:

Sall.care sunt cele mai bune proteine ca vreau sa imi creasca muschi repeede, eu nu ma duc la sala fac acasa ca am gantere de toate felurile da nu stiu ce proteine sa iau.

1 răspuns:
| covexrobu a răspuns:

Pai ia Sustanol, Naposin(danabol, anapolon), Winstrol, Deca-Durabolin. Si o sa cresti repede. Daca ai noroc poate o sa iti explodeze si muschii.
Fara sala nu o sa reusesti sa faci muschi care sa dureze. Daca vrei sa te umfli intr-o luna 2 incearca ce ti-am scris mai sus. DAR DACA MORI SAU FACI INFARCT NU SUNT EU DE VINA! Si daca faci sala tot dureaza in jur de 1 an ca sa te definesti calumea. Deci peste noapte nu se fac muschi in mod natural. Ci doar cu ce ti-am zis mai sus. Tu decizi ce vrei.