| adrian_2389 a întrebat:

Sall chiar daca pare ridicol intrebare nu am ce face la ora asta si sa vad parerile care mi le dati
DEci in urma cu 3 ani prietenul meu cel mi bun a plecat cu familia in serbia sau ceva de genu nu stiu
Si acum am aflat in urma cu 1 an ca a ajuns puternic nu stiu cum tasu se ocupa cu niste afaceri acolo si de asta a plecat si acum tasu conduce o organizatie dinasta mafiota si acum mi-a spus sa ma duc si eu acolo
In acest timp am tinut cat de cat legatura si ne respectam dar mie ca daca la 18 ani ma duc acolo cine stie ce ajung si nu stiu daca vreau sa devin vreun criminal

4 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Cauta-ti un loc de munca si fii baiat cuminte.Ca daca faci vreo prostie si cazi si la inchisoare ti se duc anii rapid.pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mergi si tu acolo, mergi pe banii tai si pe treaba tawinking

| Karan2000 a răspuns:

In mafie dc intri faci bani frumosi dar odata intrat nu mai iesi, si 99% o sa mori de mana mafiotilor.Ai 18 ani am pretenii de la tine la varsta asta sa nu gandesti logic? Stai in banca ta si mai bine mori sarac si cinstit. Bani sunt ochiul dracului, cand mori raman banii de tine. Dc esti destept faci bani din munca cinstita si fara riscuri, Succes

| Criminalul a răspuns:

Sfatul meu este ca sa intri in mafie pentru ca macar faci bani frumosi asa ca intra in mafie! eu sunt deja mafiot (criminal). dar nu dau sfaturi despre mine pentru ca mar recunoaste politia si as fi inchis p viata la cte crime am facut asa ca intra in mafie ok? si sa nu te faci politai ca castigi putin dar in mafie castigi mai mult poate omori p candva dar macar ei banii. asa fac eu omor si iau bani. succes in crime!