| ErrChan a întrebat:

Sall.cine ma ajuta si pe mine? imi dati plz twitter-ul lui selena gomez miley cyrus si demi lovato dar sa fie cel real.scuzati categoria. vreau un link. daca nu stiti toate puteti sa mi-l dati pe a lui miley.plzz am mare nevoie sa il vad.eu n-am cont pe twitter si cine are cont pe twitter si a vazut twitterul lui miley sa-mi spuna daca ia lasat un mesaj sau ceva si daca miley a raspuns.multumesc dau fundita uriasa.

3 răspunsuri:
| NyanCat a răspuns (pentru Sandy_9055):

Miley Cyrus nu are twitter, chiar ea a facut o melodie "Goodbye Twitter" laughing

| NyanCat a răspuns:

Nu o asculta [pe Sandy, Miley cyrus nici nu are twitter oh go on