| mihaela_3421 a întrebat:

Sall! cine stie cum pot sa-mi schimb numele de la id? dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| AlissaDăăă a răspuns:

Te duci la messenger apoi contact details apoi schimbi cu ce vrei tu. Si ca sa il vada si ceilalti te duci la actions apoi send my contact details apoi selectezi pe cine vrei tinand ctrl apasat si dand click pe persoane. Apoi o sa iti apara o chestie sa dai ok si gata ^^.
Funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| AlissaDăăă a răspuns:

Te duci la messenger apoi contact details apoi schimbi cu ce vrei tu. Si ca sa il vada si ceilalti te duci la actions apoi send my contact details apoi selectezi pe cine vrei tinand ctrl apasat si dand click pe persoane. Apoi o sa iti apara o chestie sa dai ok si gata ^^.

| IzZabela119 a răspuns:

Ciao :*.iti spun eu :*. Intri in yahoo mesenger.si acolo sus unde scrie "Messenger" dai click acolo si dai la "My Contact Detalis " si iti apare la Name numele tau de id si til schimbi cum vrei tu si dai Save si Close :*.Si gata. Sper ca te-am ajutat Funda?:*:* smug