| cristi_1445 a întrebat:

Sall Tpu.Curand m-am despartit de cineva si acum nu se opreste din dat mesaje.ce sa fac ca sa nu imi mai dea mesaje k nu vr sa imi schimb numarul. FUNDA CELUI MAI BUN RASPUNS LA PROBLEMA MEA

Răspuns Câştigător
| CupcakkeCaffe a răspuns:

Vorbeste cu ea si spune-i pur si simplu ca ai nevoie de liniste si ca puteti ramane doar prieteni. Nu trebuie neaparat sa fiti impreuna ca sa fiti apropiati. Discuta cu ea pe tema asta cu ea si explica-i civilizat sa relatie s-a terminat. Bafta!happy

1 răspuns:
| Alexuţaaa a răspuns:

Ei bine, il rogi frumos sa nu mai trimita< daca nu merge ii spui ca in mod clar ati terminat-o si ca nu exista sanse de impacare, iar daca nici dupa asta nu inceteaza, ii spui ca renunti si la prietenia lui.