| TSUNADE_8237 a întrebat:

Sall cum dau commuri pe facebook la poze trebuia sa imi apara un box in care sa scriu acolo commu da nu imi apare nimic.help plz

Răspuns Câştigător
| Lavazza_5427 a răspuns:

Buna! Sunt unele poze la care nu poti da comentarii, deoarece persoana caruia ii apartin pozele respective nu este in lista ta de prieteni. Sunt setari de confidentialitate pe care le poate seta orice utilizator "Facebook", iar daca persoana respectiva a pus restrictie persoanelor ce nu exista in lista sa de prieteni ...trimite-i o cerere de prietenie si daca ti-o accepta poti da comentarii pozelor.