| Luori a întrebat:

Cum pot face, ca la hi5 sa scriu cu litere groase?!
si...
cum pot face ca stergand pozele sa imi apara la profil acelasi nr de commuri?
am vazut la mai multi ca au 1-2 poze si la profil apare 1000 si ceva de commuri straight face

:**

Răspuns Câştigător
| Dianna_8523 a răspuns:

Da-mi idul tau ca sa iti explic happy

20 răspunsuri:
| Luori explică:

Deci pana la urma ce trebuie sa fac ca sa scriu gros? ca n`am inteles laughing

| hideaway a răspuns:

< b > asa ce e mare chestie, dar fara spatiu intre ele.

| Dianna_8523 a răspuns:

La comentariu, sa scrii gros : (si aici scrii mesajul). In primul rand, comentarii la poze se pastreaza doar daca ti pozele un timp 1 luna-2. Daca le stergi dupa 2 zile si ai la ele 5956666 comentarii degeaba. Sper ca te-am ajutat! Fundita? sad

| Dianna_8523 a răspuns:

Scuza-ma dar nu stiu de ce nu aparut ce trebuie sa scrii ca sa scrii gros. ceea ce este este un "b" intre paranteze dinacestea "".

| cristina93 a răspuns:

Pai ca sa scrii gros la un comentariu trebuie sa pui paranteze din astea si in ele un b( am scris asa pentru ca acest site nu accepta codurile html) deci pui si un intre acele paranteze, scii ce ai de scris si la sfarsit pui si /b si gata. big grin daca nu ai inteles imi lasi un mesaj big grin

| cristina93 a răspuns:

Vad ca nu au aparut parantezele, iti dau un link, http://help.forumgratuit.ro/......ni-t17.htm scrisul ingrosat e cel boldat ^^ sper ca vei intelege de aici :D

| Lumynyzza a răspuns:

Nu are nimic daca stergi pozele...comm-urile raman

| Geo4597 a răspuns:

"frumos":
< b > frumos

doar ca fara spatii:]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa scrii ingrosat ...scrii la inceputul comentariului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce facetiilaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa scrii trebuie sa-l pui pe b intre semnele
adica asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmina.andreea3.ziceti`mi si la mine cum sa scriu cu culori si ingrosat la hi5:X.mesc:*. S`zeruswave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă-mi idul tau ca sa iti explichappywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot scrie colorat la editarea profilului meu pe hi5:X? funditasmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

< b > fara spatiu intre ele:*

| Zytt a răspuns:

Nu poti face...la o poza nu apar mai mult de 50 de comm-uri. daca dai mai multe ele se pun dar ultimele comm-uri nu se mai vad la pozetongue

| Roliis a răspuns:

Scrii inainte de comentariu < b > dar fara spatiu intre ele big grin

| andruux96 a răspuns:

» ℓøяε!big grin e foarte simpluu! fii atenta:
D exemplu. vrei sa-i scrii unui baiat: "frumos" sh vrei sa scrii gros. inainte d a scrie "frumos" pui " < b >" fara spatii intre ele. Ai inteles?happy

| andruux96 a răspuns:

Ma ajuta si pe mine kneva? big grin nu stiu cum fac. ca scrisul d la un komm ( cand il dau). sa fie kolorat! plsss! ajutati-ma! am luat site`ul d la Cristina93. dar nu inteleg.happy poate cineva sa imi explice?

| daneee a răspuns:

Heii happy
cum pot face ca stergand pozele sa imi ramana commurile? da. mi add :dane_tzone.
mulţam :*