| Remmy a întrebat:

Sall cum fac cand salvez un film prin movie maker sa fie de exemplu. MPEG4 ca vreau sa pun pe youtube si nu e bun cum e salvat prin movie maker care stie

Răspuns Câştigător
| Aditzu a răspuns:

Pentru youtube trebuie sa fie flv., daca movie maker salveaza in format avi atunci cauta un convertor avi to flv online si ai rezolvat problema
uite un site pe care l-am gasit eu
http://www.convertfiles.com/
si dupa ce m-am uitat putin pe el cred ca movie maker salveaza in wmv nu in avi pentru ca nu are avi ca input format.
bft