| AndreeaMaria_4827 a întrebat:

Stie cineva de ce atunci cand fac un film cu Windows Movie Maker, nu ma lasa sa-l salvez? Se salveaza (incarca) doar pana pe la 10%. Daca stiti va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| TheRealAnoyingOrange a răspuns:

Crek nu il ai tot full straight face eu avem un xp mai vechi si nu imi mergea sa pun efecte pe el imi zicea o eroare si cand mi-am luat alt xp merge

1 răspuns:
| AndreeaMaria_4827 explică:

Am mai facut filme cu el, si nu mi-a mai facut asa. Ma gandeam ca problema e ca filmul e prea mare...nu stiu... are 20.27 MB. Va rog ajutor, e un film fain si vreau sa-l pun pe YouTube!