| Fluturemov a întrebat:

Sall big grin! dau funda pentru cine ma ajuta tongue

Trebuie sa citesc pentru scoala "Cartea cu jucarii" de Tudor Arghezi big grin si nu as vrea sa cumpar cartea sau sa o iau de la biblioteca... vreau sa o gasesc pe net si sa scoat la imprimanta tongue dar am cautat-o pe net si nu am gasit-o toata ...ma puteti ajuta? sa lasati un link sau ceva unde pot sa o gasesc acolo toata big grin

Va multumesc! :d

1 răspuns:
| Loryoficial a răspuns:

Daca imi zici la ce scoala/liceu esti, si de unde esti si tzio imprumut yeubig grin