| Bibik_7861 a întrebat:

Sall. DAca eu comand un produs de la avon si imi vine altul, pot sa il dau inapoi?

pentru ca nu este ce am comandat eu.

Răspuns Câştigător
| FataVerde a răspuns:

Desigur...doar tu ai mentionat ce produs ai comandat, vorbesti cu cei de la Avon si le spui ce s-a intamplat ca totul a fost o greseala de produs.happy

4 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Da, te duci şi le spui.

T.

| Eu.si.atat a răspuns:

Da,il poti returna.

| SorinaAndrada a răspuns:

Eu sunt reprezentant Oriflame si nu trebuie sa-l primesti doar daca vrei daca nu il tine reprezentantul si tot el/ea il plateste sper ca te-am ajutat fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da desigur.
este greseala reprezentantului sau a companiei, respectiv a persoanei care s`a ocupat de acea comandawinking