| andreeadraguta20 a întrebat:

Sall daca ma putezi ajuta cu ceva o fata mi-a zis ca un baiat ma place si asa miau zis si inca 3 fete dar eu nu cred deoarece baiaqtul(dani) nu prea ma daga in seama si in timp a inceput sa-mi placa de el ca inainte il uram si acum ce sa fac ca nu stiu ajutor crying crying daca imi dati ceva bun o sa va dau o funda

Răspuns Câştigător
| marya a răspuns:

Incurcata poveste. Sfatul meu este sa te uiti frumos la el sa il atunci accidental pe umar si sa incepi o conversatie cu el.
Ar fi bine daca te-ai apropia mai mult de grupul sau de prieteni si sa te intelegi bine cu ei.
Daca o sa va imprieteniti de ajuns (cu gasca lui) s-ar putea sa spuna ce crede despre tine si daca sunteti deja prieteni si mai bine.
El s-ar putea sa fi de felul lui timid, si placandu-i de tine se comporta mai ciudat.
Incearca sa il bagi tu in seama.
Bafta:*

1 răspuns:
| Cioxan a răspuns:

Buna! Daca iti place de el ar trebui sa intri in vorba cu el ...lucru ce nu ar trebui sa il faci tu, ci el! Daca nu e interesat (vorbeste greu ...trebuie sa-l tragi de limba sa zica un cuvant, doua ) poti sa te intrebi : -Oare au mintit acele fete?-Oare baiatul e "pe invers " sau prostanac? Si atunci, nu se merita unul care nu te baga in seama! Sfatul meu e sa discuti cu el pentru ca din cele mai banale discutii poti ajunge unde doresti tu! Sper ca te-am ajutat! big grin